Openbare bibliotheek Rumst

het bibliotheekteam

Het team van de openbare bibliotheek Rumst & Reet

 

Annelies Op de Beeck bibliothecaris algemene leiding
collectievorming boeken volwassenen
uitleen
uitbreidingsactiviteiten
secretaris beheersorgaan
bibliotheek@rumst.be  
Carine Janssens bibliotheekassistent uitleen
collectievorming dvd's
catalografie dvd's
Carine.Janssens@rumst.be  
Christiane Aerts administratief assistent catalografie boeken
telefoniste
algemene taken
Christiane.Aerts@rumst.be  
Frederik Engels bibliotheekassistent uitleen
catalografie cd's
collectievorming cd's
Frederik.Engels@rumst.be  
Gé Lok bibliotheekassistent uitleen
publieksinfo
Gé.Lok@rumst.be  
Ingrid De Meyer bibliotheekassistent uitleen
boekverzorging
Ingrid.DeMeyer@rumst.be  
Katrien Marckx assistent bibliothecaris uitleen
educatief materiaal
jeugd
Katrien.Marckx@rumst.be  
Lia Schuddinck bibliotheekassistent uitleen
boekverzorging
Lia.Schuddinck@rumst.be  
Martine Joly bibliotheek- en administratief assistent uitleen
boeteadministratie
interbibliothecair leenverkeer
catalografie
Martine.Joly@rumst.be  
Steven Roels assistent bibliothecaris uitleen
ICT, digitale collectie
cd-dvd afdeling
Steven.Roels@rumst.be